DİKMENLİLER GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

2008 yılında kurulmuştur. Kurucuları Salim ŞAHİN ve Fikret ŞAHİN tarafından kurulmuştur.

İlk olarak inşaat malzemeleri satışı ve İnşaat işlerini anahtar teslim yapmıştır.

Türkiye geneli inşaat, proje, taahhüt, havuz işleri, dekorasyon işleri vs hizmetlerimizde mevcuttur.

2014 Yılından bu yana İstanbul geneli profesyonel olarak emlak işi yapmaktayız.

Emlak gayrimenkul işinde uzmanlık alanlarımız, Villa, konut, arsa, arazi, dükkan, ticari mülkler, fabrika işlerinin alım satım ve kiralama hizmetlerimiz mevcuttur…

DİKMENLİLER GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. olarak 7 Yıldır profesyonel olarak aktif çalışıyoruz..

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

X